Kowalski Opakowania

Jesteśmy firmą rodzinną.

Na rynku opakowań z tektury działamy od 1985 roku. Przedmiotem naszej działalności, który na przestrzeni tych wszystkich lat stał się dla nas także wielką, rodzinną pasją jest produkcja różnego rodzaju pudeł z tektury.

Nasz zakład mieści się w Dobramyśli koło Leszna. Jest to niewielka miejscowość położona w Wielkopolsce w gminie Osieczna, wśród malowniczego krajobrazu Pojezierza Leszczyńskiego. 


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji opakowań z tektury mamy możliwość współpracować z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami tektur. Najstarszy kontrahent dostarcza nam tekturę od ponad dwudziestu lat. Ta wieloletnie współpraca daje nam gwarancję, że zawsze jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów zarówno krajowych, jak również zagranicznych, a opakowania które do nich trafią są najwyższej jakości.

Ta sama zależność występuje także w grupie naszych klientów. Z radością witamy nowe firmy, ale dumni jesteśmy z faktu, że naszymi odbiorcami są przedsiębiorstwa z kilkunastoletnim stażem współpracy. Dla wszystkich naszych odbiorców realizujemy indywidualne projekty od momentu tworzenia konstrukcji opakowań, poprzez projekt graficzny, aż do produkcji seryjnej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
rzetelnafirma